Odwiedź nas: Kievitsham 22, 5333 GE Hoenzadriel

Jakość

Higiena to dla SuperChamp sprawa najwyższej wagi. Dlatego też wszystkie surowce przechowujemy w silosach, które regularnie czyścimy i bez przerwy napowietrzamy, aby zapewnić optymalną higienę. Zakład produkcyjny stanowi całkowicie zamknięty system, wykorzystywany wyłącznie do produkcji dodatków i regularnie czyszczony. Dzięki temu nie musimy iść na żadne ustępstwa w kwestii higieny.

SuperChamp przeprowadza kontrolę jakości każdej partii. Zachowujemy próbkę, przechowywaną przez rok. Od 2014 roku SuperChamp posiada certyfikat ISO 22000, a przedsiębiorstwo spełnia najnowsze wymogi pod względem produkcji, higieny, bezpieczeństwa i możliwości śledzenia produktów. Pochodzenie wszystkich surowców z każdej partii produkcyjnej jest rejestrowane, aby zawsze istniała możliwość identyfikacji surowców użytych w Państwa produkcie.

Testy
SuperChamp regularnie testuje swoje surowce i produkty końcowe, przeprowadzając kontrole zarówno przy ich przyjmowaniu, jak i przy wydawaniu. Kontrole te zapewniają nieprzerwanie wysoką jakość.