Odwiedź nas: Kievitsham 22, 5333 GE Hoenzadriel
Nawigacja

Usługi SuperChamp

Poprawa procesu uprawy pieczarek to nasza pasja. We współpracy z klientami staramy się wprowadzać na rynek produkt z myślą o indywidualnych potrzebach i w korzystnej cenie. To idealna mieszanka, tworzona z myślą o indywidualnych potrzebach, dla każdego klienta.

Ilu producentów, tyle życzeń
Ponieważ każdy producent pieczarek pracuje w innych warunkach, opracowanie optymalnego dodatku zawsze jest dla SuperChamp najwyższym priorytetem. Nasze rodzinne przedsiębiorstwo utrzymuje możliwie bezpośrednią linię komunikacji, aby w sposób elastyczny odpowiadać na Państwa potrzeby.

Opakowanie i logistyka
Całkowicie zautomatyzowana linia paczkująca może napełniać produktem worki 25-kilogramowe, worki typu big bag lub pakować go luzem. Papierowe worki 25-kilogramowe mają wewnątrz plastikową warstwę i są układane na paletach. Zarówno worki typu big bag, jak i te 25-kilogramowe są higieniczne i wodoodporne. Informacja na opakowaniu spełnia wszelkie wymogi ISO 22000 pod względem możliwości śledzenia produktów. Na życzenie istnieje możliwość umieszczenia na opakowaniu dodatkowych informacji, dotyczących konkretnego klienta lub produktu. Wszystkie nasze dodatki kontrolujemy zarówno przy przyjmowaniu, jak i przy wydawaniu.

Partnerzy logistyczni znają nasze wysokie wymagania co do jakości i elastyczności. SuperChamp współpracuje ze stałymi przewoźnikami, którzy mogą szybko zareagować na całym świecie, aby zawsze mieli Państwo odpowiedni zapas produktu.


Zrównoważony rozwój
SuperChamp każdego dnia używa naturalnych produktów, dlatego polityka zrównoważonego rozwoju odpowiada filozofii naszego przedsiębiorstwa. Używając silników regulowanych przemiennikami częstotliwości, zmniejszamy nasze zużycie energii. Ponadto dzięki panelom słonecznym możemy dostarczać przedsiębiorstwu własny prąd. Myślimy też nad inteligentnymi rozwiązaniami, jak lampy LED i elektryczne wózki podnośnikowe. W ten sposób wnosimy swój wkład w środowisko.