Odwiedź nas: Kievitsham 22, 5333 GE Hoenzadriel

O SuperChamp

Już od ponad dwudziestu pięciu lat SuperChamp produkuje w swoim rodzinnym przedsiębiorstwie dodatki do upraw pieczarek, stosowane na całym świecie. Właścicielem SuperChamp jest rodzina Van Korlaar. Założyciel Adelbert jako syn młynarza zna się na procesie mielenia i mieszania mąki chlebowej, którą sprzedawali jego rodzice. Mąka ta była mielona we młynie Sara Catharina, który do dzisiaj stoi na terenie przedsiębiorstwa w Hoenzadriel, w pełni odrestaurowany i już nieużywany.

Jeanne, żona Adelberta, pochodzi z prawdziwie pieczarkarskiej rodziny i wniosła ze sobą do rodziny wiedzę o uprawie pieczarek. Wiedza ta została jeszcze poszerzona, gdy SuperChamp zaczęło swoją działalność jako przedsiębiorstwo pieczarkarskie. Ponieważ Bommelerwaard stał się jednym z dwóch największych regionów pieczarkarskich w Holandii, powstał tu duży popyt na dodatki przyspieszające i poprawiające proces uprawy pieczarki. Aby odpowiedzieć na to zapotrzebowanie, SuperChamp zajęło się produkcją dodatków. I tak powstały zbilansowane mieszanki, które dodatkowo stymulują proces uprawy pieczarki. Od 1988 roku SuperChamp skupia się całkowicie na opracowywaniu i produkcji dodatków. W tym czasie do przedsiębiorstwa dołączyło już trzecie pokolenie rodziny.

W tej chwili SuperChamp produkuje swoje dodatki w nowoczesnym, w pełni zautomatyzowanym zakładzie produkcyjnym, w którym proces jest całkowicie zintegrowany od przyjęcia towarów po napełnianie opakowań. W ten sposób gwarantujemy higienę produktu. Od 2014 roku SuperChamp posiada certyfikat ISO 22000, a nasze przedsiębiorstwo spełnia najnowsze wymogi dotyczące produkcji, higieny, bezpieczeństwa i możliwości śledzenia produktów. W SuperChamp wszystko koncentruje się wokół naszych klientów, wspólnie z nimi poszukujemy rozwiązań i jesteśmy elastyczni w kwestii transportu i opakowań. Ponieważ nasza organizacja może elastycznie podejść do Państwa życzeń i współpracuje z niezawodnymi partnerami logistycznymi, mogą Państwo liczyć na SuperChamp!


PL::overons.afbeelding!!